Easy Guide - TWÓJ PRZEWODNIK
Zwiedzaj jak chcesz i kiedy chcesz z naszym elektronicznym przewodnikiem!
Polski English German

O Nas


     Nasza firma to ludzie połączeni wspólną pasją. Swoje zafascynowanie historią postanowiliśmy wyrazić poprzez wprowadzenie na rynek turystyczny audio przewodników.  Nasz produkt stworzony jest dla  turysty preferującego indywidualne formy zwiedzania.

      Pochodzimy z Trójmiasta i naszym celem jest połączenie za pośrednictwem audio przewodników EasyGuide obiektów turystycznych na terenie całego Pomorza. Nasze przewodniki chcemy udostępniać zarówno mieszkańcom tych terenów, jak i turystom przybywającym na wypoczynek z kraju i z zagranicy. Z tego też powodu audio przewodniki są dostępne w trzech wersjach językowych: polska, angielska, niemiecka, a w dalszej perspektywie również w innych językach obcych.

      Nasze motto to: „Posłuchaj co ma do powiedzenia historia”. Ma ono przypominać o tym, że nie trzeba być wielkim pasjonatem historii, aby poznawać świat dokoła nas. Wystarczy tylko odrobina ciekawości i dobry audio przewodnik.

      Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wdrożeniem i rozwojem systemów indywidualnego  zwiedzania w towarzystwie audio przewodnika EasyGuide lub inną formą współpracy, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną na adres biuro@easyguide.com.pl bądź poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.